شرکت مایکروسافت به عنوان یکی از شناخته شده ترین و مهمترین شرکت های جهانی در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر همواره در تلاش است با تولید محصولات خاص و ویژه تمامی کاربران خود را شگفت زده کند. زمانی که این کمپانی محصول جدیدی را به بازار عرضه می کند، هیجان خاصی را در میان تمامی افراد در سراسر دنیا به وجود می آورد. زیرا محصولات این کمپانی دقیق بر اساس نیازهای کاربران ساخته می شوند. سرفیس بوک نوعی لپ تاپ است که صفحه کلید آن قابلیت جداسازی دارد. 

همچنین، لولایی که صفحه نمایش را به صفحه کلید متصل کرده است به خوبی بسط پیدا می کند و این مسئله می تواند برای بسیاری از کاربران لپ تاپ شگفت انگیز باشد. با توجه به این موضوع که سرفیس ها مانند هر کامپیوتر و یا لپ دیگری ممکن است دچار مشکل شوند، همواره سوالات زیادی در مورد تعمیرات تخصصی سرفیس بوک پرسیده می شود که در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

تعمیرات سرفیس و مشکلات آن

سرفیس ها ساختار بسیار ظریف و حساسی دارند و صاحبان آنها باید توجه زیادی به مراقبت این محصولات داشته باشند. بهتر است بدانید شما با رعایت برخی از موارد به راحتی می توانید از تعمیرات تخصصی سرفیس بوک جلوگیری کنید. این موارد به شرح زیر هستند:

  • عدم ضربه و یا فشار: سرفیس خود را در مکان مناسبی قرار دهید که ضربه و یا فشار به آن وارد نشود. اگر سرفیس شما بر روی میز است باید به گونه ای بر روی میز قرار گیرد که امکان افتادن آن وجود نداشته باشد. بهتر است بدانید بر اساس آماری که وجود دارد یکی از دلایل عمده ای که باعث می شود افراد برای تعمیرات تخصصی سرفیس بوک مراجعه کنند ضربه و فشار است. 
  • جلوگیری از ورود آب و رطوبت: مسئله دیگری که ممکن است به سرفیس آسیب وارد رطوبت و خیسی است. اگر عادت دارید با دست خیس از سرفیس خود استفاده نمایید باید بدانید ممکن است به زودی سرفیس شما خراب شود و دیگر قابل استفاده نباشد. همچنین، اگر لیوان قهوه خود را در نزدیکی سرفیس قرار می دهید، مراقب باشید که نریزد زیرا در هر صورت می تواند به آن آسیب وارد کند. 
  • عدم نفوذ گرد و غبار به ساختار داخلی سرفیس: توصیه ما این است برای جلوگیری از تعمیرات تخصصی سرفیس بوک سرفیس خود را هفته ای یکبار با دستمال مخصوص تماس کنید. نفوذ گرد و غبار به مرور زمان به ساختار داخلی آن آسیب وارد می کند و در نتیجه سرفیس دیگر قابل استفاده نخواهد بود. توجه به این موارد باعث می شود مدت زمان زیادی از سرفیس خود استفاده کنید و می توانید از مزیت های این محصول لاکچری بهره مند شوید.
  • عدم قرارگیری در نزدیکی گرما: شاید برای شما جالب باشد که بدانید یکی از مواردی که افراد را به سمت مراکز تعمیرات تخصصی سرفیس بوک می کشاند گرما است. اگر سرفیس شما در نزدیکی مراکز گرمایشی قرار دارد باید بدانید این خطر وجود دارد که بخش های مختلف آن از جمله باتری سرفیس خراب شوند و شما مجبور می شوید برای تعمیرات تخصصی سرفیس بوک اقدام نمایید. به همین دلیل، توصیه می شود از سرفیس خود به خوبی مراقبت کنید و آن را در جایی بگذارید که در نزدیکی گرما نباشد.

معرفی بخشی از مهمترین خدمات تعمیر سرفیس

همانطور که میدانید سرفیس دارای بخش های متفاوتی است که هر یک می توانند دچار آسیب شوند و از بین بروند. در بالا به عوامل آسیب رسان به سرفیس اشاره کردیم. هر چقدر بیشتر به این موارد توجه داشته باشید و از سرفیس خود به خوبی مراقبت کنید، به همان اندازه مدت زمان بیشتری می توانید از این محصول استفاده کنید و کارآیی آن بیشتر خواهد شد. 

معرفی بخشی از مهمترین خدمات تعمیر سرفیس

تعویض ال سی دی سرفیس

یکی از مهمترین مواردی که باعث می شود افراد برای تعمیرات تخصصی سرفیس بوک اقدام کنند خرابی ال سی دی سرفیس است. ال سی دی سرفیس یکی از مهمترین قسمت های آن است که ممکن است تحت تاثیر عوامل متعددی قرار گیرد و از بین برود. در واقع، اگر ال سی دی آسیب ببیند شما دیگر نمی توانید از سرفیس خود استفاده کنید. راه ورودی شما به دنیای سرفیس همان ال سی دی است که پیش روی شما قرار گرفته است. ال سی دی از بخش های مختلفی تشکیل شده است و شما باید با توجه به علائمی که وجود دارد برای تعمیرات تخصصی سرفیس بوک اقدام کنید. یکی از مواردی که نشان می دهد زمان تعویض ال سی دی فرا رسیده است وجود خطوط رنگی بر روی ال سی دی است. همچنین، اگر رنگ ال سی دی دچار مشکل شده است و شما دیگر نمی توانید به خوبی محتوا را مشاهده کنید باید بدانید ال سی دی آسیب دیده است. 

تعویض باتری سرفیس

باتری سرفیس یکی از مهمترین قسمت های آن است. گاهی ممکن است باتری فرسوده شود و یا از بین برود و در این صورت هرگز نمی توانید از سرفیس خود به خوبی استفاده کنید. به طور کلی، لپ تاپ ها و سرفیس ها با این ایده تولید شدند که مانند کامپیوترهای رومیزی شما را به یک محیط وابسته نکنند. قابلیت جابه جایی و عدم نیاز به برق برای مدت مشخص باعث می شود که شما به سادگی بتوانید از آن استفاده نمایید. اگر باتری سرفیس خراب شود شما باید برای تعمیرات تخصصی سرفیس بوک اقدام کنید. در بسیاری از موارد می توان باتری را تعمیر کرد که این کار زیاد پیشنهاد نمی شود. شما باید به یک مرکز معتبر مراجعه کنید و باتری را تعویض نمایید.

آسیب دیدن شارژر باتری سرفیس

از جمله موارد دیگری که شما را برای تعمیرات تخصصی سرفیس بوک به مراکز معتبر می کشاند آسیب دیدن شارژر باتری است. برای اینکه شارژ باتری پر شود شما به یک شارژر نیاز خواهید داشت. گاهی عوامل مختلفی از جمله فشار و یا ضربه باعث می شوند شارژر قابلیت شارژ کردن باتری را از دست بدهد و در این صورت سرفیس دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

 اگر این مشکل برای شما پیش آمد هرگز نگران نباشید. زیرا این مشکل به راحتی قابل حل است و شما می توانید به یک مرکز معتبر بروید و شارژر خود را تعمیر کنید. اگر مشکل شارژر جزیی باشد، توصیه می شود آن را تعمیر کنید، در غیر اینصورت تعویض شارژر و خرید یک شارژر جدید می تواند گزینه بسیار خوبی باشد و به شما کمک می کند برای مدت بیشتری از سرفیس خود استفاده نمایید و از قابلیت هایی که در آن وجود دارد بهره مند شوید. 

نصب ویندوز روی سرفیس

تا زمانی که ویندوز بر روی سرفیس شما نصب نباشد نمی توانید از آن استفاده کنید. زیرا تمامی لپ تاپ ها و سرفیس ها برای اینکه قابل استفاده باشند به یک سیستم عامل نیاز دارند. نصب ویندوز کار بسیار ساده ای است و بسیاری از کاربران می توانند خودشان در خانه این کار را انجام دهند. اما باید بدانید بسیاری از کاربران نیز هستند که نمی توانند ویندوز نصب کنند و در این شرایط ممکن است نگرانی های زیادی برای آنها به وجود بیاید. نگران نباشید! تمامی مراکزی که در زمینه تعمیرات تخصصی سرفیس بوک فعال هستند خدمات نصب ویندوز را انجام می دهند و شما می توانید به سادگی از این خدمات بهره مند شوید.

امنیت سرفیس

هیچ کس تمایل ندارد اطلاعاتش در اختیار دیگران قرار گیرد. امروزه راهکارهای متفاوتی وجود دارند که می توانند امنیت سرفیس ها و لپ تاپ ها را بالا ببرند و در نتیجه شما می توانید بدون نگرانی از سیستم خود استفاده کنید. قرار دادن رمز عبور یکی از ساده ترین کارهایی است که شما باید برای افزایش امنیت سرفیس خود انجام دهید. همچنین، باید بدانید شما با نصب برنامه های مختلف می توانید از اطلاعات خود پشتیبانی کنید و آنها را برای همیشه حفظ نمایید. در مراکز تعمیرات تخصصی سرفیس بوک این خدمات به صورت گسترده ارائه می شوند.

پاک شدن اطلاعات هارد و ریکاوری هارد سرفیس

برای تمامی افراد پیش آمده است که اطلاعاتشان از روی سرفیس پاک شود و با توجه به این موضوع که بخشی از این اطلاعات بسیار مهم هستند، افراد به دنبال مراکز تعمیرات تخصصی سرفیس بوک هستند که اطلاعات خود را ریکاوری کنند. دلایل متعددی وجود دارند که باعث از بین رفتن اطلاعات سرفیس ها می شوند که به شرح زیر هستند:

  • ممکن است بر روی سرفیس شما فرمت های تعریف نشده وجود داشته باشد. 
  • ممکن است ویروس ها و بدافزارها ساختار داخلی سیستم عامل را تحت تاثیر قرار داده باشند.
  • ممکن است بخشی از مشکلات نرم افزاری بر روی سیستم عامل ویندوز به وجود آمده باشد. 
  • ممکن است سخت افزار سرفیس خراب شده باشد. 
  • ممکن است شما بروزرسانی های موفق بر روی سرفیس شما صورت نگرفته باشد.

زمانی که به مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس بوک مراجعه می کنید ابتدا دلیل اصلی پاک شدن اطلاعات شما مشخص می گردد. پس از آن، این مشکل رفع می گردد که دیگر اطلاعات شما پاک نشود و نیاز به ریکاوری نداشته باشید. همچنین، در مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس بوک اطلاعات ریکاوری می شوند و شما می توانید دوباره از اطلاعات خود استفاده نمایید. این مسئله باعث می شود که نگرانی های شما به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا کند.

نمایندگی تعمیرات سرفیس در تهران

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس بوک در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید سرفیس ها مانند تمامی محصولات الکترونیک دیگر ممکن است دچار مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شوند. در این شرایط، شما ابتدا باید به مرکز تعمیرات تخصصی سرفیس بوک مراجعه نمایید و از تعمیرکار بخواهید که مشکلات را به صورت ریشه ای و اصولی بر روی لپ تاپ شما حل کند. پس از آن، می توانید از سرفیس خود استفاده کنید و از امکانات ویژه آن بهره مند شوید. 

خدمات کلینیک صفر و یک